Özel reçetelerle sıra dışı deneyimler yaratıyoruz

Kahve bazen günün ilk güneşi, bazen de günün ardından gelen bir meditasyon demektir. Olmadık Kahveler olarak kahveye ayırdığınız zaman dilimlerini, özel reçetelerimizle sıra dışı deneyimlere dönüştürüyoruz.

Söz konusu kahve ise her çekirdek özel reçetelerle tadına kavuşur! 29 farklı olmadık kahvemizi beğeniye sunarken, 16 çeşit kahvesiz içeceğimizle de menümüzü zenginleştiriyoruz. Meşe isinden yöresel tatlara, tahinden çileğe kadar farklı aromalara sahip malzemeleri kahveyle buluşturuyor, farklı beslenme tercihlerine hitap ediyoruz.

Kahvenin sınırlarını aşıyoruz

Atölyemizi ziyaret edenlerle kurduğumuz bağı menüyle sınırlı tutmuyor; etkinlikler, kurumsal hizmetler ve kahve temalı bijuteri satışıyla zenginleştiriyoruz. 100 kişilik kurumsal etkinliklerde sınırsız kahve servisi yapıyor, kurumsal hediye paketleri hazırlıyor, kahve atölyeleri düzenliyoruz. 

Olmadık Kahveler Atölyesi’nde gerçekleştirdiğimiz eğitim ve atölye çalışmalarıyla uzun yıllara dayanan tecrübemizi kahve tutkunlarıyla paylaşıyoruz. Yoğun günlerin temposunu birlikte geride bırakırken, yepyeni geleneklerin temelini atıyoruz. 

Olmadık Kahveler 3 ayrı lokasyonda sizinle!

Siz de bize özel reçetelerle hazırladığımız kahveler ve sağlıklı içecekleri tatmak, etkinliklerimize katılmak isterseniz; İstanbul’da Balat ve Caddebostan, Ankara’da ise Çankaya atölyelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Siz her yudumda benzersiz tatlar keşfederken, biz de keyfinizi caz ritimleriyle taçlandırıyoruz.